Merhaba arkadaşlar. Türkmenistan'da yaşıyan bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşıyım. Cihazı buradaki Yamaha bayisinden aldım. Genel anlamda memnunum. Türkiye'ye gelme durumum bu aralar malesef yok(işlerimizin yoğunluğu sebebi ile). Cihazı sıfır alanlara yamahanın 1 defaya mahsus ritm ve ses paketi indirme hakkını biliyorum ama buradaki cihazın üstünden o kod çıkmadı. Sadece cihazı aldığım gün (2014 ocak 11 de) Yamaha ya kayıt ederken kullandığım kod çıktı.

Sizden ricam bu paketi indiriren varsa bir şekilde paylaşması. İnanmayan yada bu paketi gayri ahlaki bi şekilde paylaşılmasını istediğimi düşünen varsa gerekli resim evrak video yükleyebilirim.

Paketi istememdeki asıl amacım sesler. Yoksa ritm olarak bir sorun yaşamıyorum. Yamaha ya yazılmış artı eksi bütün ritmleri okuyor. ama malesef ses sıkıntım var. bu güncelleme paketini sırf ses için merak ediyorum. Sample ses duymak istiyorum bu aletten.. 1 ay oldu daha bir elektro bağlama, Türk zurnası duyamadım ..

Ayrıca bu alet için paylaşılması her türlü serbest olan ve üzerinde maddi bir hak olmayan setleride paylaşanlar olursa bir çoğumuz memnun olur. USB almaya imkanı olmayan, yada benim gibi erişim sıkıntısı çeken insanlar için çok çok işe yarar.

Tüm Müzisyen ve bu sektöre gönül veren kardeş, arkadaş, büyüklerime.. saygılar sevgiler..