ritim yardım

VST - VSTi & Diğer Müzik Programları içinde ritim yardım konusu, slm saygı değer Müzisyen arkadaşlar... ben bilgisayrımda 2*4 misket, çiftetteli 9*8 gibi ritimleri dinlemek istiyorum intro ve ataklarını yapmak istiyorum eğer bilgisayrda ritim çalma gibi bir program varsa bunu bana ...

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayfada toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arası mesajlar gösteriliyor.

Konu: ritim yardım

piyanist10035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piyanist10035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Katılımcı Üye

Standart ritim yardım

Sponsorlu Bağlantılar

slm saygı değer Müzisyen arkadaşlar... ben bilgisayrımda 2*4 misket, çiftetteli 9*8 gibi ritimleri dinlemek istiyorum intro ve ataklarını yapmak istiyorum eğer bilgisayrda ritim çalma gibi bir program varsa bunu bana öğretirseniz sevinirim saygılarımla şimdiden tşk ederim herkese

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Her şeyde biraz sen varsın..

Standart Cevap: ritim yardım

Kullanıcılar bu sayfayı şu kelimelerle buldu:

keyfi müzik sade ritim dinle, zil ritimleri keyfi müzik, e 96 ritimleri stil set yapma
Müzisyen ilanları

Benzer Konular

1. bu müziğe ritim arıyorum - yardımbu müziğe ritim arıyorum - yardım

merhaba arkadaşlar 2 yıl önce kendim amatör olarak bir müzik yapmıştım ve sözlerini de yazmıştım. uzun zamandır fl stüdioda bunu şekillendirmeye çalıştım. fakat ritim konusunda sıkıntılarım var. kendim ritim yapmaya çalıştım fakat çok basit oldu. burada şarkının çok kısa bir bölümünü sizlerle paylaşacağım. bu parçaya göre fl stüdioda kullanabileceğim bir şekilde ritim veya ritimler arıyorum. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim: şarkının...
  2. Ritim alma yardım.Ritim alma yardım.

Selamn Aleykum Herkeze.Arkadaslar Farklı Setten Ritim ALmak icin Gerekli Olan Perc. Drumkitleri Not aldım Ama Alıcagım Ritmi Kendi Setime Yüklüyorum. Track Select tusundan tek tek Hepsini Percussionları Bulup Yapıyorum. Ama Farklı Bir Ritim Acıp Tekrar Ritme Geliyorum Kaydedilmemiş Olarak Bozuk Çıkıyor. Lütfen Yardım Simdiden Tesekkürler.
  3. acil ritim yardımacil ritim yardım

bilgisayarımda mp3 olarak açabileceğim klavye ritimleri lazım ( halay oyun havası turkulere uygun klavyelerdeki ritimlerden ) acilen yardım edersiniz umarım teşekkürler
  4. wk3 e ritim yükleme yardım PLSwk3 e ritim yükleme yardım PLS

ARKADASLAR YENİ GEM WK3 ORYANTAL ORG ALDIM ALDIM AMA BEN BUNA Bİ RİTİM YÜKLEYİİM DERKEN BÜTÜN RİTİMLERİN HEPSİNİDE SİLDİM YANLISLIKLA BEN BUUNA GERİ NASIL RİTİM YÜKLEYEBİLİRİM RİTİM YÜKLÜORUM AMA YÜKLEDİĞİMİN ÜSTÜNA BASKA YÜKLEYİNCE O YÜKLEDİĞİM RİTİM SİLİNİOR BUNUN İÇİN BANA Bİ YARDIM EDERMSİN DOSTLAR SİZDEN RİCAM ŞİMDİDEN SAOLUN HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN SAYGI VE SEVGİLERİMLER..
  5. e-96 ritim set yapma yardıme-96 ritim set yapma yardım

arkadaşlar e-96 ya ritimleri yüklüyorum açıp kapanınca siliniyor bu ritimleri nasıl style set olarak paketleyebilirim herdefasında tek tek yüklüyorum birde bu açıp kapanınca silinmesi normalmi.... sesleri değiştiriken hep farklı ritimle istiyor onu nasıl kapatabilirim teşekkürler...
Konu Puanlaması 5 üzerinden | Toplam : 0 kişi