davul DERSİ - KURSU davul DERSLERİ ANKARA

PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZLE davul(bateri) DERSLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR


LİBYA CAD. 10/C-D-E KOLEJ KIZILAY

0312.432 13 08//0555.630 03 02

DAVUL DERSLERİ -KURSLARI -ANKARA
Profesyonel veya hobi amaçlı davul dersi almak isteyen - gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.

Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen davul derslerimiz,haftada bir saat birebir-özel- dersten oluşmaktadır.Dersin ardından bir saat de etüt uygulanmakta,bu çalışmayla derslerde öğretilen konuların pratiği sağlanmaktadır.Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.

Davul ve vurmalı çalgılar eğitimi veren stüdyomuz,gelişen teknikler doğrultusunda kendini
yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş çalgı tekniklerini ve eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.

Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.

Ders programlarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

0312.432 13 08 // 0555.630 03 02

www.ankanom.com
// http://www.ankanom.com.tr

DAVUL DERS PROGRAMLARIMIZ

Davul ders programımız seviyenizin belirlenmesinin ardından,bilek-tutuş pozisyonları ve hareketleriyle başlar.

Stick Control, Rudiments,Syncopation çalma teknikleri ve yöntemleri nota okuma ve enstrümana hakimiyet kazanma çalışmalarımızla devam eder.

Kulak eğitimi çalışmalarımız,play-along egzersizleri,stilleri inceleme ve çalma derslerimizle birlikte ilerlemekte,bu dönem içerisinde -popüler müzik- tarihine bakılmakta,seçtiğimiz parçalar bilgisayar destekli stüdyolarımızda,akustik setlerle çaldırılmaktadır.

Rock,Metal,Jazz,Funk,Latin,Pop egzersizleri ve çalma teknikleri,okuma ve çalma hızınızı geliştirme amaçlı yardımcı ritmik dikte egzersizleriyle devam eder.Bu dönem içerisinde müzikte sound ve groove terimleri incelenmektedir.

Doğaçlama çalma teknikleri, müzikal gelişim ve ifade edebilme yeteneğinizi arttırmak amacıyla seçtiğimiz müzisyenlerin sololarını inceleme derslerimiz,işitme-birlikte çalabilme derslerimizle devam eder.

Stüdyomuz Hakkında,

Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom,300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.
Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.

Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte,Müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.

...Günlük yaşamın stresinden arınmak, sevdiğiniz bu enstrümanların eğitimini almak ve birlikte müzik yapmanın keyfine varmak için bizi arayınız...

Davul (Bateri) Dersi - Davul Kursu -Stüdyo Ankanom – Ekipman

Stüdyomuzda altı adet davul prova ve eğitim,iki adet etüt odası bulunmaktadır.Tama Rockstar-İmperialstar,Pearl ve Ludwig Fusion Custom serilerinden oluşan davul setlerimizin tümünde Remo ve Evans marka deriler kullanılmakta,tüm setlerimizde çift crash ve splash bulunmaktadır.İstediğiniz doğrultusunda chinada zil setine dahil edilmektedir.Zillerimizin tümü İstanbul Radiant serisidir.Twin pedallarımız Pearl Eliminator ve Tama TWB200 serisinden oluşmaktadır.

Bilgisayar destekli stüdyomuzda davulsuz altyapılarla oluşturulmuş play-along çalışmalarınızı yapabileceğiniz ses sistemi mevcuttur.

Belirlediğimiz müfredat içerisinde öğrencilerimiz ilk grup deneyimlerini bu stüdyomuzda kazanmakta,bireysel çalışma ve prova amaçlı da odalarımız kullanılmaktadır.

Davul setlerimizin ayrıntılı inç ve resimleri için,
Stüdyo ANKANOM | Galeri
İletişim:
Libya caddesi 10/C-D-E Kolej/Kızılay - ANKARA
Tel: 0312.432 13 08 //0555.630 03 02

Web : http://www.ankanom.com.tr
E-mail :info@ankanom.com
Anlık İletişim: studio_ankanom@hotmail.com

Tüm enstrümanlarda olduğu gibi işçilik ve kullanılan malzeme çalgının kalitesini belirlemektedir.Belli bir bilgiye sahip kişilerle enstrüman teminini tavsiye etmekteyiz.Bu süreçte eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimleriyle yardımcı olmaktayız.
Bateri kursu Ankara-ankanom-logo.pngResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ankanom logo.png 
Görüntüleme: 2 
Büyüklüğü:  6,1 KB (Kilobyte) 
ID: 32183SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM ADRESİMİZ,
Libya caddesi 10/C-D-E Kolej/Kızılay - ANKARA
Tel: 0312.432 13 08 //0555.630 03 02

Web :http://www.ankanom.com

E-mail :info@ankanom.com
Anlık İletişim: studio_ankanom@hotmail.com